Патронатні вихователі – унікальна для України професія

Дата: 07.02.2019 12:55

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 5 ???µ?»?????µ??, ?? ?????? ???????»?µ ???????° ???°?»?°??????, ?»?????? ??????????Інформаційна кампанія щодо запровадження послуги патронату над дитиною триває!

Спеціалістами Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради проводиться інформаційна та роз'яснювальна робота щодо запровадження патронату над дитиною. Враховуючи, що патронатні вихователі – унікальна для України професія, що з'явилася в рамках соціального експерименту, КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради постійно проводить інформаційну кампанію в даному напрямку з безробітними, зареєстрованими в Троїцькому районному центрі зайнятості. Зокрема піднімаються питання «Що таке патронат?», «Яка мета патронату?», «Чому ця послуга потрібна саме сьогодні?», «Основні завдання патронатних вихователів?», «Державна підтримка патронатних вихователів?».

У світі робота патронатними вихователями – це поширена і дуже почесна практика. Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга сімейного патронату набуває ще більшої актуальності. Кожна дитина має право на родину, на виховання у сприятливому та безпечному сімейному середовищі.