«Колиска долі – Троїцька земля»

Дата: 02.11.2018 12:24

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ?? ???????µ???µ??????Завершує роботу фотогалерея «Колиска долі – Троїцька земля».
Порівняльні фотофакти минулого та сьогодення Троїцької землі викликали у відвідувачів музею неабиякий інтерес. Вони вгадували знайомі обличчя, краєвиди, будівлі та мали можливість посумувати за тим, що відійшло у минуле і порадіти змінам на краще, які засвідчені у фотографіях.
Чорно-білі зображення минулого та кольорові – сьогодення відрізняються. На чорно-білих зображеннях в дерев’яних саморобних рамках напружені, дещо налякані об’єктивом обличчя. На кольорових – відкриті, натхненні обличчя.Але про це не варто розповідати. Це треба побачити.
Запрошуємо всіх, хто ще не знайшов часу познайомитися з виставкою, завітати до Троїцького музею «Витоки.
Висловлюємо подяку краєзнавцям, активістам музею за участь у підготовці виставки «Колиска долі – Троїцька земля»
Художник-оформлювач виставки - Андрющенко Ольга Миколаївна
В технічному оформленні була задіяна Живага Надія Семенівна.
У виставці використані роботи фотохудожників Ільмінського Олександра, Скляр Анастасії, Нікіфорової Ксенії, Живаги Надії, Кального Сергія та фото з Інтернету.
У рубриці «Старі фото» задіяні фотографії з музейного архіву, з сімейних архівів Журавльової Ірини, Петренко Галини, Мірошниченко Лариси, Старостенко Валентини, Живаги Надії, Чухрай Людмили.