ЗІ СВЯТОМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 14.06.2018 14:48

Шановні медичні працівники та ветерани праці в медичній сфері!

Троїцька селищна рада та її виконавчий комітет вітає вас із професійним святом - Днем медичного  працівника!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найвідповідальнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини- її життя. Адже здоров`я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Прийміть побажання міцного здоров`я і благополуччя вам , вашим рідним і близьким. Нехай здійсняться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

Селищний голова Демид Палагно