Луганська область, Троїцький район

Троїцький селищний голова привітав призерів обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Воронцева слобода"

Дата: 30.10.2017 15:47
Кількість переглядів: 111

Троїцький селищний голова Демид Петрович Палагно привітав юних солісток Троїцького районного будинку культури Марію Фролову та Валерію Мамедову, які гідно представили Троїцьку громаду на Х обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Воронцева слобода», який відбувся цього року в селищі Білокуракіне Луганської області.

Валерія Мамедова отримала диплом за артистизм, а Марія Фролова була нагороджена спеціальним призом та дипломом у номінації «Надія конкурсу».

Селищний голова побажав маленьким артистам подальших успіхів та творчих досягнень, а також вручив цінні подарунки.