Стратегію розвитку Троїцької громади передано на затвердження депутатського корпусу

Дата: 15.11.2017 14:59

14 листопада відбулося засідання Робочої групи зі стратегічного планування Троїцької об'єднаної громади до 2028 року. В роботі Робочої групи прийняли участь Троїцький селищний голова Демид Палагно, консультатнт зі стратигічного планування від ПРООН Наталія Бойко, працівники селищної ради Ольга Верзіліна, Дмитро Жерліцин, Зоя Акунєєва, представники громадських організацій і старостинських округів, активісти.
     Серед презентованого матеріалу пройшли обговорення методології розробки Стратегії розвитку громади, стратегічного бачення місії, плану дій з розвитку екологічно дружнього бізнесу та залучення інвестицій, якісного життєвого простору людини, енергоефективності та безпечності території громади, формування цілісного соціально-гуманітарного простору громади та задоволення потреб усіх категорій громадян, ефективного врядування, рівного доступу та розширення можливостей.
      В обговоренні прийняли участь Віктор Іщенко, Микола Палагно, Микола Кушнарьов, Надія Балаба та інші.
      Серед нагальних питань - налагодження роботи комунального підприємства в ОТГ, вивіз побутових відходів та впорядкування спеціалізованого майданчику, відкриття "прозорого офісу", налагодження інтернет зв'язку в селах, організація надання медичної допомоги в формі інтернет-консультацій представників ФАПів зі спеціалістами медичної сфери вищих ступенів, розвиток сільскогосподарської галузі та інше.
      Було прийнято рішення передати розроблені документи на розгляд депутатів селищної ради.

За матеріалами ПП "Редакція газети "Сільські новини"