Увага! Оголошено збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Троїцької ОТГ!

Дата: 13.10.2017 12:16

Селищна рада розробляє План реалізації (на 2018–2020 роки) Стратегії розвитку громади (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Троїцької ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, громадських організацій, установ та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018-2020 роки).
  4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з трьох ключових завдань місцевого розвитку:

А. Розвиток екологічно дружнього бізнесу та залучення інвестицій

В. Якісний життєвий простір людини, енергоефективність та безпечність території громади

С. Формування цілісного гуманітарного простору громади та задоволення потреб усіх категорій громадян

D. Відкрита влада – активна громада

1. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  2. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  3. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.
  4. Проектна ідея має відповідати одному із завдань / оперативних цілей Стратегії розвитку громади (ознайомтеся з переліком завдань у Додатку до цього оголошення).
  5. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 10 листопада 2017 року, до 16.00.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: possovet@tr.lg.ukrtel.net з поміткою «До плану реалізації Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка до консультанта зі стратегічного планування Наталії Бойко, номер тел. 050-281-45-68, boyko.amu@gmail.com.

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, перелік стратегічних, оперативних цілей, завдань Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Троїцької ОТГ troicka-gromada.gov.ua

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть впроваджуватись протягом 2018-2020 років.

Дивіться приклад заповнених форм проектних ідей наприкінці документу

Форма технічного завдання – проектного листка (приклад)

Назва проекту

«Облаштування зони відпочинку, шляхом встановлення дитячого ігрового комплексу та декоративних кованих лавок в парку імені Т.Шевченка, за адресою: смт. Білокуракине, Білокуракинський район, Луганська область.»

Одна або кілька цілей, які будуть досягнуті внаслідок реалізації проекту
  1. Створення комфортної зони відпочинку в населеному пункті для мешканців різних за віком та статтю.
  2. Покращення соціально-екологічного стану громади.
  3. Сприяння згуртуванню жителів громади.
  4. Покращення інвестиційної привабливості територіальної громади.

Орієнтовна кількість чоловіків та жінок громади, які отримають вигоду від реалізації проекту

13359 особи, що мешкають на території громади, 9834 тимчасово переміщені особи. Проект охоплює інтереси як чоловіків так і жінок з врахуванням гендерної рівності та дотриманням прав людини на дозвілля.

Стислий опис проблеми, яка буде вирішуватися силами проекту

В смт. Білокуракине  відсутні умови для комфортного відпочинку та проведення дозвілля населення. Екологічна культура знаходиться на низькому рівні. Впродовж  багатьох років громада утримує парк та підтримує в ньому порядок власними силами та силами мешканців громади. Для цієї мети проводяться Дні довкілля, але для утримання парку в належному вигляді зазначених заходів не вистачає. Саме тому було прийнято рішення про розробку проекту, щодо облаштування зони відпочинку в парку ім. Т.Шевченка смт. Білокуракине.  У парку буде встановлено дитячий ігровий комплекс та необхідні для здорового та комфортного відпочинку на свіжому повітрі декоративні ковані лавки.

Очікувані кількісні та якісні результати

1. Створено зону відпочинку в смт. Білокуракине.
  2. Встановлено один дитячий ігровий комплекс, який обслуговуватиме 1424 дитини.
  3. Встановлено декоративні металеві лавки – 10 шт.

Ключові заходи проекту

1. Закупівля та встановлення дитячого ігрового комплексу для відпочинку на території парку.

2. Закупівля та встановлення лавок для відпочинку на території парку.

3. Закупівля та встановлення урн для сміття.

4. Урочисте відкриття відновленого парку.

5. Післяпроектне звітування.

Вартість проекту, тис. грн.

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

240 тис.грн.

240 тис. грн.

Джерела фінансування

Обласний бюджет Луганської ОВЦА – 200 тис. грн.

місцевий бюджет – 40 тис. грн.

Ключові учасники  реалізації проекту

Білокуракинська селищна рада, громадські організації, жіноча група самодопомоги

Яким чином у проекті враховуються інтереси соціально вразливих верств

При реалізації проекту враховуються інтереси вразливих верств населення, а саме: доступність до відвідування парку осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями – близько 700 осіб, інтеграція в суспільне життя ВПО – 9834 особи.

Дерево цілей: стратегічні напрямки/ стратегічні цілі/ оперативні цілі

А. Розвиток екологічно дружнього бізнесу та залучення інвестицій

А.1. Створення ефективної інфраструктури підтримки бізнесу

А.1.1. Створення Бізнес-центру для надання послуг  підприємцям