Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

З Днем Перемоги!

Шановні жителі Троїцької громади!

                9 Травня це – особливий день. День Перемоги завжди буде для нас символом миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

                У цей славний день, ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. 

               

 Земний уклін вам, дорогі ветерани, за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. 

                Від імені депутатського корпусу селищної ради, її виконавчого комітету, від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, шановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше війни, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

З повагою Демид Палагно Троїцький селищний голова« повернутися до списку новин