Відбулось чергове засідання Правління Асоціації об'єднаних територіальних громад

Дата: 28.02.2018 13:46

Фото без описуНа засіданні Правління Асоціації об'єднаних територіальних громад, яке відбулося 27 лютого у місті Київ, говорилось про план діяльності Асоціації ОТГ, створення і функціонування тематичних і секторальних платформ, які напрацьовуватимуть кращі практики для впровадження в громадах України і координації діяльності з профільними міністерствами.
Обговорено перелік законопроектів, що сприятимуть реформі децентралізації за участі спецпосланника в Україні професора з Німеччини доктора Георга Мільбрата. Досвідом у створенні і практичній діяльності Асоціації, отриманні грантів поділилися представники SKL International Айдер Сеітосманов і Кшиштоф Становскі.
Особлива подяка Magnus Liljestrom представнику найстарішої і найпотужнішої Європейської асоціації муніципалітетів - Шведської.