17 травня - День пам’яті жертв політичних репресій!

Згадуємо. Вшановуємо. Перемагаємо. 🕯️
Сьогодні Україна вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї долі були понівечені або обірвані жорнами тоталітарного режиму. День пам’яті жертв політичних репресій — це дата, яка нагадує нам про ціну свободи та незламність українського духу.
Ми пам’ятаємо кожного: інтелігенцію, духовенство, селян та робітників, які стали жертвами безпідставних арештів, заслань та розстрілів лише за те, що любили свою землю і не бажали коритися системі.
Сьогодні історія, на жаль, повторюється. Терор, який колись чинив радянський режим, зараз повернувся на нашу землю у вигляді російської агресії. Жителі Троїцької громади та всієї Луганщини знову відчувають на собі, що таке репресії, переслідування та примус на тимчасово окупованих територіях.
Але як і десятиліття тому, українську ідентичність неможливо знищити. Пам’ять про невинно вбитих предків дає нам силу боротися за справедливість сьогодні.
⌛️ Схиляємо голови у загальнонаціональній хвилині мовчання.
Нехай світло нашої пам’яті стане символом нашої єдності. Ми обов'язково повернемося до рідного Троїцького і відбудуємо все, що намагається знищити ворог.
Вічна пам’ять загиблим. Слава Україні! 🇺🇦
З повагою,
Троїцька селищна військова адміністрація!