Троїцька селищна військова адміністрація
Луганська область, Сватівський район

12 квітня ухвалено розпорядження про створення Ради ВПО при Троїцькій селищній військовій адміністрації. Установчі збори будуть проводитися 19 травня 2023 року.

Дата: 14.04.2023 10:00

Нет описания фото.

07 квітня 2023 року Кабмін схвалив Стратегію державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року.

Прийняття нової Стратегії – це реагування держави на виклики масового переміщення населення, спричинені повномасштабною агресією рф. Нею передбачена державна підтримка ВПО на всіх етапах – від евакуації, у процесі соціальної адаптації на новому місці й до моменту повернення до місця постійного проживання.

Троїцька громада теж не залишилась осторонь проблем ВПО і 12 квітня ухвалено розпорядження про створення Ради ВПО при Троїцькій селищній військовій адміністрації.

Передбачається, що до цієї Ради ввійдуть 15 жителів громади, в тому числі ВПО, бо як зазначив начальник Троїцької селищної ВА: «Хто як не самі жителі нашої громади, які за цей рік відчули на собі всі складнощі життя ВПО, знають краще це життя без домівки і будуть справжніми дієвими радниками у сприянні пошуку довготривалих рішень для покращення умов життя ВПО, розширенні потенціалу місцевої влади щодо питань інтеграції ВПО, урахування потреб та інтересів ВПО в процесі розробки управлінських рішень на місцевому рівні»

Установчі збори планується провести 19 травня 2023 року .

Тож просимо вас не зволікати і доєднуватись до життя громади, бо тільки разом ми справжня громада всупереч всім негодам, що прийшли в наші домівки.

Щоб взяти участь в установчих зборах ви маєте заповнити анкету за посиланням 👉https://docs.google.com/.../1uOZ1TSx74HRsLm.../edit

Дякуємо Силам Оборони України за можливість жити і працювати!💙💛

Разом до Перемоги!