ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 01.06.2020 10:54

Троїцька селищна рада має на меті впорядкувати проведення святкових та інших масових заходів, у зв`язку з чим повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Троїцької селищної ради VІІ скликання «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих та масових заходів на території населених пунктів Троїцької  селищної  ради», який передбачає встановлення процедуру надання документів щодо розміщення стаціонарних та пересувних споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Троїцької селищної ради (окрім відведених земельних ділянок іншим підприємствам, установам, організаціям та іншим).

Цей Порядок також дасть можливість зберігати об`єкти  благоустрою на території селищної ради, які здебільшого приходиться відновлювати після масових заходів, та дещо збільшити надходження до місцевого бюджету для організації наступних свят.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є виконавчий комітет Троїцької селищної ради.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Троїцької селищної ради в мережі Інтернет: troicka-qromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» та https://troicka-gromada.gov.ua/obgovorennya-proektu-regulyatornogo-akta-rishennya-selischnoi-radi-pro-zatverdzhennya-poryadku-rozmischennya-timchasovih-sporud-dlya-provadzhennya-pid/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому або електронному вигляді до 26 червня 2020 року на  поштову адресу: 92100 Луганська область, Троїцький район, смт Троїцьке, вул. Центральна, 69, або електронну адресу селищної ради: E-mail 04335772@mail.gov.ua

тел. 2-21-55, 2-18-44