Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів – рішень сесії Троїцької селищної ради VІІ скликанняро оприлюднення регуляторних актів – рішень сесії Троїцької селищної ради VІІ скликання

Дата: 11.04.2019 09:12

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторних актів – рішень сесії Троїцької селищної ради VІІ скликання: «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Троїцької селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно на 2020 рік».

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень сесії Троїцької селищної ради VІІ скликання: «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Троїцької селищної ради на 2020 рік» який передбачає встановлення місцевих податків та зборів; «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік», який передбачає встановлення ставок земельного податку за використання земельних ділянок та перелік пільг; «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно на 2020 рік», який передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, та перелік пільг. Основною метою розроблення документів є забезпечення надходжень до бюджету Троїцької селищної ради та виконання вимог Податкового кодексу України. Розробником зазначених проектів регуляторних актів є виконавчий комітет Троїцької селищної ради . З проектами рішень та аналізами регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Троїцької селищної ради в мережі Інтернет: troicka-qromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика». Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому або електронному вигляді до 13 травня 2019 року на поштову адресу:

92100 Луганська область, Троїцький район, смт Троїцьке, вул. Центральна, 69, або електронну адресу селищної ради: E-mail possovet@tr.lg.ukrtel.net . тел. 2-21-55, 2-18-54