Луганська область, Троїцький район

Молодь для молоді: змінюємо життя в громаді разом!

Дата: 08.01.2019 21:06
Кількість переглядів: 162

Зимові канікули у самому розпалі, саме тому сьогодні, 8 січня, у приміщенні Троїцької дитячої бібліотеки-філії відбулося чергове тренінгове заняття за програмою "Як стати успішним".
"Дружба і кохання " - тема, яка обговорювалася учасниками тренінгу. За допомогою тренерів- спеціалістів КУ "ЦНСП" Троїцької селищної ради Світлани Букарь та Марини Назаренко було розкрито значення дружби і кохання в житті кожної людини, формувалась позитивна установка для налагодження дружніх стосунків з однолітками, навички впевненої поведінки у взаєминах з друзями.
Проект "Молодь для молоді: змінюємо життя в громаді разом" впроваджується Міжнародною благодійною організацією : "Партнерство "Кожній дитині" у рамках програми ЮНІСЕФ" Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні ", яка впроваджується за фінансової підтримки ЄС.
Наступне заняття відбудеться 12 січня о 10.00 в приміщенні Троїцького будинку культури. Запрошуємо молодь, яка прагне стати успішною, до нашого кола!