Трирічній дівчінці з Троїцького потрібна допомога!

Дата: 23.12.2017 18:12

Фото без описуТрирічній Владі Клочко  з Троїцького  потрібна допомога.  Після перенесеної черепно-мозкової травми  у півтора рочки вона двадцять днів перебувала в комі  та майже п’ять місяців  у реанімації. Відтоді може  дихати лише за допомогою спеціального пристрою.

Після травми  трирічна Влада  вперше звелася на ноги чотири місяці тому.   Праву сторону у дівчинки паралізувало.

Після Харківської  лікарні Влада пройшла обстеження й лікування  в Києві. На операцію потрібно було 60 тисяч гривень.  Гроші збирали всім Троїцьким районом.  Але гроші, які зібрали односельці поки не знадобилися, так як операція може погіршити стан дитини.

Владі  потрібне інтенсивне лікування, яке, за порадою фахівців, краще  проходити за кордоном. В лікарні Ізраїлю  лише консультація коштує близько  двох тисяч доларів. Аби дівчинка почала дихати на операцію необхідно понад 100 тисяч доларів  Ця сума для Ірини, яка самостійно виховує двох дітей, завелика.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Ірина Олександрівна Клочко (мама)

Приватбанк  — 5168 7573 2724 7187

тел.: (050) 074 08 76