Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього

Фото Наталіи Мельник.Учні Троїцької гімназії та Демино-Олександрівської школи за ініціативою та підтримкою Троїцького музею «Витоки» взяли участь у конкурсі історичних проектів для молоді “Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього”. Ініціативу участі в конкурсі підтримав Троїцький селищний голова. За його порадою дослідницька група учнів обрала форму роботи, яка сприятиме розвитку туристичної галузі: розробку туристично-екскурсійного маршруту. Об’єкт дослідження – село Демино-Олександрівка. Захоплююча історія, унікальна природа, великий рекреаційний потенціал зацікавлять мешканців та гостей Троїцького краю.
До роботи долучилися члени спортивно-туристичного гуртка Троїцької гімназії (керівник – Мірошниченко Л.І.). Тьютор групи – краєзнавець Волченко В.В.
Фото Наталіи Мельник.