Засідання  виконавчого  комітету

Про  засідання  виконавчого  комітету

Троїцької селищної   ради  Троїцького

району Луганської  області

Відповідно до ст. 42, 51, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Троїцької селищної  ради 22.03.2018 року о 10.00 год. в сесійній  залі Троїцької селищної ради за адресою вул.. Центральна, 69 смт Троїцьке.
  2. На порядок денний виконавчого комітету внесені питання:

2.1. Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в організаціях і установах та заходи щодо його поліпшення у 2018 році;

2.2.  Про постановку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за місцем проживання;

2.3. Про погодження графіку роботи торгової точки;

2.4. Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень;

2.5. Інші.

3. Відділу загальної та організаційної роботи селищної ради  висвітлити зміст даного розпорядження на офіційному сайті Троїцької селищної ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Троїцької селищної ради.

Селищний голова                                       Д.П. Палагно