Шосте засідання Ради регіонального розвитку

Голова Троїцької об'єднаної територіальної громади Демид Петрович Палагно прийняв участь у засіданні ради регіонального розвитку, яке відбулося 24 жовтня 2017 року в місті Київ.

Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

Фото Демида Палагно.

Делегація Луганської області