ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ВПО ТА НАСЕЛЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 15.08.2018 10:13

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), продовжує набір учасників на проект із підтримки мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

• Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в Луганській області
  • Місцеві мешканці Луганської області (територія, підконтрольна уряду України)
  • Віком від 18 до 60 років

В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

Учасник має відвідати дводенний тренінг. Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%– ВПО)

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ, в результаті якої буде прийняте рішення про виділення гранту.

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ*

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на розширення власної справи.

Мікропідприємництво

План тренінгу:

• Аналіз ринку, маркетинг та просування товарів чи послуг.
  • Юридичні аспекти приватного підприємництва.
  • Планування фінансів.
  • Нюанси бух. обліку та податкової звітності.
  • Як підготувати бізнес план.

Вимоги до учасника:

Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне виробниче, офісне чи торгівельне приміщення, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією щонайменше 12 місяців до подання заявки на участь у проекті. Бізнес заявника має існувати щонайменше 12 місяців до дати подання заявки. Грант надається на розширення наявного бізнесу

Розмір гранту:

Обладнання вартістю до €2,500

Призначення:

Обладнання, інструменти, меблі тощо

На закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

Дозволяється участь осіб, які отримували гранти на самозайнятість чи мікропідприємництво від МОМ чи інших організацій щонайменше за 12 місяців до участі у даному проекті, за наступних умов:

• Співфінансування 10% від суми гранту в разі найму 2 і більше нових працівників;
  • Співфінансування 20% від суми гранту в разі найму 1 нового працівника;
  • Співфінансування 30% від суми гранту за відсутності нових працівників.

Не допускається участь:

• Заявників, які раніше брали участь у тренінгах МОМ із самозайнятості чи мікропідприємництва, але грант не отримали;
  • Заявників, які мають друзів чи родичів в МОМ чи громадській організації, яка втілює проект.

Грант не фінансує:

• Оренду приміщення чи обладнання;
  • Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;
  • Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);
  • Купівлю тварин чи саджанців.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ

Щоб долучитися до проекту, вам потрібно звернутися до громадської організації – партнера МОМ в Луганській області – та заповнити заявку.

Область

Громадська організація

Контактна особа

Контактний телефон

Електронна адреса

Луганська область

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

Силкін Костянтин

095-360-16-81

arr-eastdonbass@i.ua

Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Деталі за посиланням: http://bit.ly/2l0aUGq http://www.iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-zi-zmicnennya-ekonomichnogo-potencialu-shcho-finansuyetsya

Якщо у вас є запитання, ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном:

0-800-215-025.