Центр надання адміністративних послуг урочисто відкрито!

Дата: 08.08.2018 19:29

Фото без опису     У Троїцькій громаді розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг. На урочистому відкритті центру, яке відбулося 8 серпня, були присутні мешканці громади, представники старостинських округів, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Іваненко, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області Сергій Тихоновський, директор Луганського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігор Агібалов, координатор програми відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації об’єднаних націй Олена Рудіч та керівник програми відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації об’єднаних націй Віктор Мунтян, які забезпечили фінансову підтримку реалізації проекту створення центру.
    «Цей ЦНАП відразу підняв Троїцьку громаду до лідерів надання адміністративних послуг на Луганщині, зараз центр надає 95 послуг. Ми дуже раді, що змогли спільними зусиллями реалізувати цей проект», - зазначив Демид Палагно, голова об’єднаної Троїцької територіальної громади.
     Передбачається, що цей ЦНАП надаватиме 95 адміністративних і соціальних послуг. Аби допомогти персоналу ЦНАПу опанувати нові робочі навички та, відповідно, покращити якість надання послуг, за сприяння ЄС/ПРООН для них було організовано навчальну програму .

Присутніх також привітали творчі колективи Троїцького будинку культури і маленькі вихованці дитячого садочку «Теремок».

Начальник центру Анастасія Варибрус, разом із своїми підлеглими, ознайомили гостей з технічним оснащенням приміщень закладу, а також,  переліком послуг, які будуть надаватися клієнтам.
     Детальніше про роботу ЦНАП та новини з надання послуг мешканцям громади ви зможете у подальшому дізнаватись за посиланням.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)