Управління ДСНС України в Луганській області повідомляє!

Дата: 08.07.2018 10:53

Фото без описуУвечері  7 липня  у селі Покровське Троїцького району під час відпочинку на ставку пішов купатися та пропав безвісти місцевий житель, 1965 року народження.  Він відпочивав біля водойми з компанією друзів, після чого залишився на одинці. Чоловік вирішив пірнути у ставок, де глибина дна становить близько 2-3 метрів, та більше не винирнув.

Для обстеження водойми, до місця події направлено фахівців відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного Управління ДСНС України у Луганській області. Але тіло загиблого до вечора не було знайдено. Пошуки у темну пору доби не проводилися.

Приблизно о 10:55 10 липня  тіло загиблого виявили та підняли на поверхню.

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку, відпочивати тільки у тих місцях, де чергують рятувальники, не відпливати далеко від берега, не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння та обов’язково слідкувати за дітьми під час купання на водоймищі.