З Днем молоді!

Дата: 23.06.2018 20:55

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???µ?????°?»?? ???????????? ?????»???????¶???????? ???????????° ?«???»?°?????????????????µ?»???????????? ?? ?????»?????????????????? ?? ???? Шановні мешканці Троїцької громади! З Днем молоді!

Від себе особисто, та від виконавчого комітету селищної ради, дозвольте привітати із святом. Молодість - фундамент для серйозного, складного життя. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. Саме вам – сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям – вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Дуже важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди. Бажаємо щоб ваші мрії та цілі реалізувалися і разом з ними втілилися в життя та пріоритетні завдання України. У День молоді ми бажаємо вам щастя, успіхів і прекрасного настрою! Нехай здійсняться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Зі святом!

Селищний голова Демид Палагно