КУ «Центр з надання соціальних послуг» впроваджує нові методики роботи

Психолог КУ «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Ірина Лємзякова застосовує в своїй практиці метод пісочної терапії. Сьогодні ігри з піском, або пісочна психотерапія стають популярними в психологічній, психотерапевтичній, педагогічній практиці.
«Пісочна терапія» - одна з тих технік, що дозволяє розкрити індивідуальність кожної дитини, розв'язати її психологічні проблеми, розвинути здатність усвідомити свої бажання і знаходити можливість їх реалізації. Ігри на піску - одна з форм природної діяльності дитини.
Головна мета пісочної терапії - не змінювати і переробляти дитину, не вчити її якимось спеціальним навичкам, а дати їй можливість бути собою...
Цей метод можна використовувати в роботі з дітьми від двох років, а також, як один з етапів в роботі з підлітками і дорослими, з наступним спектром проблем:

корекція різних форм порушень поведінки,
складнощі у взаєминах з дорослими і однолітками,
психосоматичні захворювання,
подолання підвищеної тривожності, страхів, агресії,
стабілізація емоційного стану,
подолання емоційної напруги,
позбавлення комплексів,
розвиток активності, розширення життєвого досвіду,
тренування зорово-просторової орієнтації,
поглинання негативної енергії,
розвиток дрібної моторики рук,
розвиток творчих здібностей, фантазії та уяви,
розвиток зв'язного мовлення, лексико-граматичних уявлень,
бачення та розуміння власних проблем.