Затвержденио розподіл обягу субвенції на форму інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

?¤?????? ???????¬?? ???µ???µ???????°?»???·?°???????????? ???°???°??????.Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 201-р затверждений розподіл обягу субвенції на форму інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

Обсяг субвенції на розвиток інфраструктури 8 територіальним громадам Луганської області склав - 37,6 млн.грн.

Найбільший обсяг субвенції отримає Біловодська територіальна громада - 13,4 млн.грн, Троїцька ОТГ - 7,4 млн.грн, Білокуракинська ОТГ - 6,3 млн.грн, Чмирівська ОТГ - 2,9 млн.грн, Красноріченська ОТГ - 2, 1 млн.грн, Новопсковська ОТГ - 1,9 млн.грн, Нижне Дуванська та Привільська ОТГ - 1,6 млн.грн кожна.

Кошти субвенції у 2018 році можуть спрямовуватися на капітальний ремонт інфраструктури, а також на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг.