Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Долучаймося до благодійної акції!

10 ???????????? - ???µ???? ?±?»?°???????????????????? ?? ???????°??????Шановні земляки!

 

   Доброю традицією стало проведення в нашій країні благодійних акцій з метою привернення уваги українського суспільства до проблем людей похилого віку,  інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання   всебічної   підтримки   найбільш  соціально  незахищеним верствам населення.

   Згідно з рішенням виконавчого комітету Троїцької селищної ради від 25.04.2018 №  40 «Про проведення благодійної акції», з 01 по 31 травня 2018 року на території Троїцької об’єднаної громади проводиться благодійна акція.

   Виконавчий комітет закликає всіх небайдужих керівників підприємств, установ, організацій приділити увагу та надати посильну допомогу працівникам, які являються ветеранами праці підприємств. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

   На території громади проживають люди, віком старше 80-років, ветерани Другої світової війни, інваліди, одинокі люди похилого віку, які за станом здоров’я не можуть пересуватися самостійно і не мають рідних та близьких. Тому ми повинні щоденно піклуватися про долю та життя цих людей.

   У рамках проведення благодійної акції  звертаємось до керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності, приватних підприємців, банків з проханням прийняти участь у благодійній акції та в міру своїх можливостей здійснити особистий внесок у поліпшення матеріального становища тих людей, які потребують цього.

   Давайте спільно розв’язувати насущні проблеми людей старшого покоління, інвалідів, одиноких ветеранів – усіх, хто чекає на нашу допомогу та підтримку.

 

   Заздалегідь вдячні Вам за доброту, чуйність і милосердя.

Наш рахунок:

Р/р 31553325133180

УДКСУ у Троїцькому районі Луганської  області

МФО 804013

ЄДРПОУ 04335772

Троїцька селищна рада благодійна акція« повернутися до списку новин