Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Конкурс історичних проектів для молоді “Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього”

?¤?????? ???°???°?»???? ???µ?»????????.Обираючи напрямок дослідження, учасники конкурсу від Троїцького району перш за все керувалася потребами Троїцької об’єднаної територіальної громади. В Плані соціально-економічного розвитку Троїцької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік зазначено: «Сільський зелений туризм є одним з найбільш перспективних і ефективних напрямків культурного розвитку Троїцької ОТГ». 
В статті Г.О. Сорокіної «Луганська область як туристично привабливий регіон», яка була надрукована у «Віснику ЛНУ імені Тараса Шевченка» ( № 22 (257), Ч. ІХ, 2012). немає жодного слова про Троїцький район. Тобто, він не визнаний «туристично привабливим регіоном». 
Учні впевнені, що наш край має туристичний потенціал, тому взяли за мету розробити туристсько-екскурсіонний маршрут рідним краєм. Для цього обрали один напрямок: село Демино-Олександрівка. Формою подачі досліджень на конкурс «Історія моєї громади» обрали розробку туристичного маршруту, бо мали намір надати дієву поміч своїй громаді.
Під час роботи над проектом отримували підтримку селищного голови Палагно Д.П. Першим, кому учні презентували свою роботу, був саме він.« повернутися до списку новин