Громада спортивна

Дата: 12.03.2018 15:55

Фото без опису10 березня 2018 року у спортивному залі Троїцької ДЮСШ відбувся відкритий турнір з ДЗЮДО серед юнаків та дівчат, присвячений відкриттю Комунальної установи " Троїцький центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Троїцької селищної ради. У змаганнях взяли участь команди з м. Сєвєродонецьк, м. Рубіжне, м. Лисичанськ, м. Сватове та смт. Троїцьке. На урочистій церемонії відкриття селищний голова Демид Петрович Палагно відзначив, що йому приємно бачити таку велику кількість юних дзюдоїстів на змаганнях, побажав усім наснаги, вдалого виступу, відборотися без травм і отримати масу позитивних та яскравих емоцій. "ДЗЮДО - надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину. Крім тіла ДЗЮДО загартовує характер і волю. Це спорт сильних духом людей зі своєю філософією і відношенням спортсменів один до одного" - зазначила у своїй промові - Любов Вікторівна Гарист - директор КУ " Троїцький ЦФЗН " Спорт для всіх" Троїцької селищної ради. Яскравий настрій усім присутнім подарували : тацювальний колектив "Зорецвіт" Троїцького РБК- керівник О.В. Крівоклякіна та вихованці гуртка "Сучасного танцю" Лантратівської ЗОШ І-ІІІ ст.- керівник Ю.С. Бєловол. За результатами змагань вихованці СК "Спартак"- тренер О.О Лукашов команди смт Троїцьке посіли наступні призові місця : ЮНАКИ 2007 р.н. і молодше, вагова категорія 21 кг. ІІІ-м.- Луценко Мирослав, 24 кг. ІІІ-м. -Моргун Михайло, ІІІ-м.- Нєстєрєнко Ростислав,30 кг. ІІІ-м.- Швачко Богдан, 42 кг. ІІ-м.- Воронов Артем, 44 кг. ІІ-м.- Сергієнко Артур, І-м.-Хріпко Ілля. ДІВЧАТА 2005-2006 р.н. вагова категорія 40 кг. ІІІ-м.- Бєспалова Марина, ІІ-м. -Каюдіна Владлєна. ЮНАКИ 2004-2006р.н. вагова категорія 34 кг. ІІ-м. -Коломиць Єгор, І-м-Сукач Даніл, 38 кг. І-м.- Найдьонов Сергій. 42 кг. ІІІ-м.- Гапочка Валентин, ІІ-м.- Климюк Микола, І-м.- Балашов Микита. 50 кг. -Андріянов Данііл. 60 кг. ІІІ-м.- Шепілов Микита.