Стратегію розвитку територіальної громади до 2028 року затверджено!

Фото Натальи Бойко. Троїцька селищна об'єднана територіальна громада в результаті тривалої роботи зі стратегічного планування розробила Стратегію розвитку територіальної громади до 2028 року та прийняла відповідне рішення сесії № 11/5 від 20 грудня 2017 року

Троїцька селищна об’єднана територіальна громада пройшла місцеві вибори у квітні 2017 року, а з 01 січня 2018 року громада вийшла на прямі міжбюджетні відносини.

Тому, завдяки Стратегії розвитку для Троїцькій об’єднаній територіальній громади відкрились нові можливості для реалізації нових проектів і за рахунок Державного Фонду регіонального розвитку, субвенції на розвиток інфраструктури, міжнародної технічної допомоги.

Розпорядженням селищного голови у серпні було завтерджено склад Робочої групи зі стратегічного планування, до якої увійшли спеціалісти селищної ради, старости (в.о. сільських голів), депутати, підприємці, громадські організації та затверджено її Положення.

В результаті тривалої роботи Стратегію було розроблено та затверджено у грудні 2017 року.

Вона стане прекрасним інструментом місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій в громаду, основою енергонезалежності громади та більш якісного життя через якісні послуги та якісну інфраструктуру.

Перейти: