Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Молодіжна громадська рада в дії!

     22 листопада в актовому залі Троїцької селищної ради за участю селищного голови Демида Палагно відбулося перше засідання Молодіжної громадської ради. 
    В зверненні до молоді Демид Палагно привітав молодих лідерів з історичною для громади подією - створенням саме молодіжної ради і наголосив на важливості участі молоді в процесах самоврядування в громаді та висловив сподівання на активну участь молодих лідерів у розвитку Троїцької ОТГ та громад в яких вони проживають.
   Керівник ГО "Калина-Пресс" Марина Животкова запропонувала молоді обговорити Положення про Молодіжну раду та познайомитися зі структурою її діяльності. 
     Головою Молодіжної ради було обрано Ірину Лємзякову, заступником Тетяну Щербань, секретарем Анастасію Лазареву. Також серед молоді були обрані 14 радників - це Матвєєва Маргарита, Кушнарьова Тетяна, Пустиннік Марія, Муштай Юлія, Стрельцова Ліза, Лисенко Ірина, Базарова Олена, Романенко Яна, Ляхова Юлія, Ковалевська Юлія, Біловол Антон,Боровий Олександр, Юрченко Тетяна, Сердюк Микола.

За матеріалами ПП "Редакція газети "Сільські новини"« повернутися до списку новин