Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Для надання своєчасних та якісних соціальних послуг населенню Троїцькою громадою створено нові робочі місця.

   На території Троїцької об’єднаної територіальної громади діє Комунальна установа “Центр з надання соціальних послуг” Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області. З 01.03.2018 при КУ “ЦНСП” Троїцької селищної ради будуть функціонувати: відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ соціально-побутової та психологічної адаптації, відділення соціальної допомоги вдома; відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги; відділення денного перебування.

      Координацію діяльності КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради з питань надання соціальних послуг здійснює Департамент соціального захисту населення Луганської області, організаційно-правову, методичну та інформаційну підтримку здійснює Луганський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, контроль за забезпеченням його діяльності — в установленому діючим законодавством України порядку.

         Для надання своєчасних та якісних соціальних послуг населенню Троїцькою громадою створено нові робочі місця.

Соціальні робітники, які проживають на території громади та бажають працювати запрошуємо Вас на збори 27 лютого в 12.00 в приміщення Троїцької селищної ради.« повернутися до списку новин