Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Відбувся круглий стіл з питань гендерно-чутливого бюджетування.

27 жовтня відбувся круглий стіл у Троїцькій селищній раді з  питань гендерно-чутливого бюджетування. Участь у заході взяли представники місцевого самоврядування, представниці ініціативної жіночої групи на чолі з лідером Альоною Ганзій. Відкрив захід програмний аналітик програми ООН Жінки Олександр Бай. Модерувала захід національна консультантка з гендерно-чутливого бюджетування Юлія  Гончар. Під час круглого столу обговорювалися питання вразливих груп, які проживають на території громади та можливості задоволення потреб мешканців, надання якісних послуг.

Альона Ганзій презентувала також проект підготовлений жіночою групою для допомоги жіночому репродуктивному здоров'ю, який знайшов підтримку з боку керівництва ОТГ.

Експертка партнерської організації "Бюро гендерних стратегій та бюджетування" Юлія Савельєва  розповіла про практичні  шляхи використання гедерного бюджетування у громаді.

Захід завершився дискусією про можливості співпраці влади та активних жінок задля розвитку громади та плануванням майбутніх кроків.

Захід відбувся у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України'', який разом втілюється ПРООН та структурою ООН Жінки і фінансується Європейським Союзом.« повернутися до списку новин