Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

До уваги водіїв та батьків!

Незабаром розпочинається новий навчальний рік, а отже на вулицях населених пунктів Троїцької територіальної громади побільшає юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих – зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно, без прикрих, а часом і трагічних випадків.

Нагадуємо дорослим – безпека дітей перш за все залежить від вас. Від уважності керманичів авто, від відповідального ставлення батьків, і просто від небайдужості кожного з нас.

Шановні батьки, обов’язково нагадайте своїм малюкам правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто.

Співробітники поліції зі свого боку посилили контроль на дорогах. Однак зусиль одних тільки правоохоронців і освітян не достатньо. Аби діти почувалися в дорожньому русі безпечно, потрібна підтримка суспільства і власний приклад виконання правил дорослими. Пам’ятайте про це. Фото Троїцький відділ поліції.« повернутися до списку новин