8 грудня 2017 року Троїцьку громаду з робочою поїздкою відвідав заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.

8 грудня 2017 року в Троїцьку громаду з робочою поїздкою відвідав заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян.
        У рамках поїздки він зустрівся з головою та депутатами Троїцької селищної ради, ознайомився з роботою та здобутками Троїцької об’єднаної територіальної громади, яка була створена в січні 2017 року.
Вадим Данієлян наголосив на важливості реалізації політики децентралізації та об’єднання громад. За його словами регіональна політика, що втілюється на Луганщині, безпосередньо пов’язана з реформою місцевого самоврядування.

На фото: візит до Розпасіївського старостинського округу, де триває капітальний ремонт місцевої загальноосвітньої школи та зустріч з працівниками Троїцького музею "Витоки".