Затверджено проект реконструкції будівлі для розміщення Центру надання адміністративних послуг

На засіданні Круглого столу з представниками громадських організації, засобів масової інформації, бізнесу та депутатського корпусу селищної ради, за участі селищного голови Демида Палагна, затверджено проект реконструкції будівлі за адресою: селище Троїцьке, квартал Молодіжний, буд. 6, для створення у ньому Центру надання адміністративних послуг Троїцької об'єднаної територіальної громади. Також визначено громадську організацію, яка буде брати участь в заходах з фінансування проекту. Нею стала ГО "Калина-ПРЕСС". В засіданні прийняла участь  координатор Проекту ЄС/ПРООН МРГ ІІІ в Донецької області Наталія Осипенко, яка  ознайомила учасників з основними положеннями проекту та розповіла про подальші спільні дії.