Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Обласні урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

     4 грудня у Кремінському будинку культури відбулися обласні урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. В урочистостях прийняли участь представники усіх районів Луганської області, що знаходяться на підконтрольний українській владі території.
     Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз привітав представників органів місцевого самоврядування з професійним святом, а кращі з них були відзначені обласними грамотами та подяками. Голова Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області Володимир Прокопенко виступив зі словами вдячності за досягнення у реформуванні місцевого самоврядування та відзначив подякою Асоціації та цінним подарунком Троїцьку селищну раду, яку на урочистостях представляли секретар ради Валентина Мороз та заступник селищного голови Олександр Лисенко.
     Творчі колективи Кремінського районного будинку культури та ансамбль Національної поліції Луганської області «Патруль» подарували присутнім святковий концерт.« повернутися до списку новин