23 листопада до Троїцької селищної ради з робочим візитом завітали колеги зі Станично-Луганського району. Очолив делегацію голова Станично-Луганської районної ради Віктор Мягкий.  У складі делегації були присутні посадовці апарату районної ради, сільські голови, представники місцевих ЗМІ, працівники закладів освіти та культури.

Основною метою спілкування з керівництвом Троїцької селищної ради було вивчення досвіду створення спроможної об’єднаної територіальної громади. Обговорювався широкий спектр питань, починаючи від організаційних аспектів підготовки до формальних процедур об’єднання громад, закінчуючи  проблемами, з якими зіткнулась Троїцька громада вже на етапі становлення. Гості відвідали у селищі загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів, визначену радою як опорна та завітали до місцевого музею «Витоки».