Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Сердечно вітаємо вас із професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти ! 

       Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

       Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Це ж Ви теплими материнськими руками ніжно втирали дрібні сльози діток , вміло пояснювали їм правила дружби, задували крихітні садна на колінах! Це Ви, в тисячний раз перекладаючи ложку з лівої руки малюка в праву, дарували їм ласкаві погляди й терпляче вчили! Ви вмієте перетворити дитячий садок в добру казку, повну цікавого і незвіданого!

         Вихователі, методисти, нянечки та всі працівників дошкільних закладів .
З нагоди свята прийміть теплі слова вдячності. Бажаємо вам  міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Похожее изображение« повернутися до списку новин