Звернення селищного голови у зв'язку з ускладненням погодних умов

Дата: 23.11.2017 11:59

Картинки по запросу обережно ожеледиця фото У зв’язку з несприятливими погодними умовами Троїцька селищна рада звертається до пішоходів та водіїв. Дорогі жителі та гості селища і населених пунктів громади, пересуваючись вулицями в період танення снігу та льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння снігових та льодових наростів. По можливості необхідно триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Переходити дорогу лише у встановлених місцях. Ходити тротуарами, посипаними піском або сіллю, чи по не протоптаному снігу. Будьте особливо обережними у вечірню та нічну пору доби. Прохання до водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху, бути максимально уважними та обережними під час руху в несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування.

Наполегливо рекомендуємо не виїжджати на власному транспорті під час ускладнення погодних умов. Постійно звертати увагу на дорожні знаки та стан покриття автодороги. Крім того, будьте уважні при проїзді пішохідних переходів, заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед пішохідним переходом – зупиніться і пропустіть людей, які переходять дорогу.

Будьте пильними, бережіть себе!