Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування  та ветерани праці сфери обслуговування!

Прийміть щирі вітання від Троїцької громади з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У цей день ми вшановуємо людей, які своєю працею забезпечують роботу підприємств, життєдіяльність міст і сіл, створюють належні умови проживання та побуту населення.

Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Зичимо вам міцного здоров’я,  хорошого весняного настрою,  наснаги, злагоди,  щастя і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.