Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Шановні працівники культури!

Культура - найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу. З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання на найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич Троїцького краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Бажаємо вам невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, душевної злагоди. Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Картинки по запросу фото день працывника культури