Вітаємо з Днем працівників соціальної сфери!

Картинки по запросу день працівника соціальної сфери фотоДорогі друзі!

Від щирого серця сьогодні вітаємо із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякуємо вам за сумлінну працю і впевнені: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Троїцької громади мали гіду роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Переконані, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маємо сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.

Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.