Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Протидія торгівлі людьми - один з напрямків роботи Центру з надання соціальних послуг

Фото Татьяны Юрченко.16 лютого 2018 року відбувся тренінг присвячений масштабам, причинам і наслідкам торгівлі людьми в Україні та за її межами, законодавчій базі з цього питання і наданню допомоги постраждалим, в якому взяли активну участь директор комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Світлана Охрицька, спеціалісти та директор Троїцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олексій Безкровний.
Мета тренінгу полягала в тому, щоб сприяти здобуттю учасниками необхідних знань і навичок з метою більш ефективного перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми та надання їм дієвої допомоги.
Спеціалісти підвищили свою обізнаність у виявленні, ідентифікації, наданні допомоги постраждалим. 
Спеціалісти обмінялись думками та досвідом у сфері протидії торгівлі людьми та погодились, що тільки міжвідомча співпраця є найбільш ефективною у боротьбі із сучасним рабством та наданні допомоги особам, які постраждали від цього злочину.
Всім учасникам тренінгу були надані інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим.

Фото Татьяны Юрченко.

Фото Татьяны Юрченко.

Фото Татьяны Юрченко.« повернутися до списку новин