Робота мобільного сервісного центру МВС на території Троїцької громади.

Дата: 29.08.2017 08:51

Згідно договору, укладеного Троїцьким селищним головою Демидом Палагно з Сервісним центром МВС України, на території громади, при реєстрації достатньої кількості бажаючих отримати відповідні послуги, налагоджено роботу пересувного сервісного центру. Оснащений сучасним обладнанням, він виїжджає за потребою  до селища Троїцьке та надає громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

8 серпня 2017 року виїздний сервісний центр буде працювати у смт. Троїцьке з 9.00 год. за адресою: смт. Троїцьке, проспект Перемоги, 12 (майданчик за будівлею Троїцького СТК ОСОУ).

Попередня реєстрація бажаючих отримати послуги здійснюється спеціалістами Троїцької селищної ради за телефоном 2-21-55.