Ініціативи Молодіжної ради тривають

Встановлено тренажери в парку відпочинку

Молодь продовжує втілювати свої ідеї завдяки підтримці селищної ради. Так, 15 січня в парку відпочинку було встановлено 10 новеньких тренажерів.
- Ідею для встановлення саме тренажерів для занять підлітків і молоді було озвучено на одному з "круглів столів" Молодіжної ради, бо для малих дітей ми вже багато встановили ігрових майданчиків, а ось для віку 14-35 років зон для відпочинку не вистачає,- розповідає селищний голова Демид Палагно. - Я озвучив молодіжну ініціативу на засіданні депутатських комісій і отримав підтримку колег - депутати виділили із місцевого бюджету 70 тисяч гривнів для втілення ідеї в життя. Молодь має займатися спортом і активним відпочинком, а не просиджувати за комп'ютерними іграми або в барах за келихом кріпких напоїв. Дуже важливо, щоб питання, які хвилюють наших молодих людей вирішувалися і щоб втілювалися мрії.
І треба сказати, що на ідеї наші молоді радники багаті і самі раді прикласти зусилля для втілення своїх мрій та без допомоги дорослих та досвідчених односельчан та депутатів громади важко зрушити з місця серйозні питання.
За анкетуванням ГО "Калина-Пресс" наразі радники Молодіжної ради пропонують керівнику громади звернути увагу на такі важливі для молоді проблеми як безпека життєдіяльності в громадах Троїцької ОТГ - це встановлення світлофорів, облаштування пішоходних переходів для людей з обмеженими фізможливостями, якість води, встановлення огорож навколо дитячих майданчиків та інше.
Як зізнався в приватній бесіді з молодими лідерами очільник Троїцької ОТГ вже заплановано виділення коштів на ремонт під'їзду до РАЦСу, про що йшлося на одній з попередніх зустрічей.

За матеріалами Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ

Фото Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ.