Троїцька територіальна громада
Троїцький район, Луганська область

Ініціативи Молодіжної ради тривають

Встановлено тренажери в парку відпочинку

Молодь продовжує втілювати свої ідеї завдяки підтримці селищної ради. Так, 15 січня в парку відпочинку було встановлено 10 новеньких тренажерів. 
- Ідею для встановлення саме тренажерів для занять підлітків і молоді було озвучено на одному з "круглів столів" Молодіжної ради, бо для малих дітей ми вже багато встановили ігрових майданчиків, а ось для віку 14-35 років зон для відпочинку не вистачає,- розповідає селищний голова Демид Палагно. - Я озвучив молодіжну ініціативу на засіданні депутатських комісій і отримав підтримку колег - депутати виділили із місцевого бюджету 70 тисяч гривнів для втілення ідеї в життя. Молодь має займатися спортом і активним відпочинком, а не просиджувати за комп'ютерними іграми або в барах за келихом кріпких напоїв. Дуже важливо, щоб питання, які хвилюють наших молодих людей вирішувалися і щоб втілювалися мрії.
І треба сказати, що на ідеї наші молоді радники багаті і самі раді прикласти зусилля для втілення своїх мрій та без допомоги дорослих та досвідчених односельчан та депутатів громади важко зрушити з місця серйозні питання.
За анкетуванням ГО "Калина-Пресс" наразі радники Молодіжної ради пропонують керівнику громади звернути увагу на такі важливі для молоді проблеми як безпека життєдіяльності в громадах Троїцької ОТГ - це встановлення світлофорів, облаштування пішоходних переходів для людей з обмеженими фізможливостями, якість води, встановлення огорож навколо дитячих майданчиків та інше.
Як зізнався в приватній бесіді з молодими лідерами очільник Троїцької ОТГ вже заплановано виділення коштів на ремонт під'їзду до РАЦСу, про що йшлося на одній з попередніх зустрічей.

 За матеріалами Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ

Фото Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ.

Фото Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ.

Фото Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ.

Фото Адвокація для захисту прав молоді Троїцької ОТГ.« повернутися до списку новин