Луганська область, Троїцький район

Події

В рамках ПРООН Програми з відновлення та розбудови миру через ГО "Волинський ресурсний центр" розпочався чотирьохденний тренінг для Троїцької об'єднаної територіальної громади. Перший день присвячений залученню ресурсів. Типи проектів, джерела фінансування, мотиви донорів. Проекти як інструмент реалізації стратегічних завдань розвитку громади. проектний цикл. Особливості підготовки партнерських проектів. Приклади проектів місцевого і регіонального розвитку. Аналіз потреб та вибір ідеї проекту.

10:08 02.08.2017