Звернення Комунального підприємства "Троїцьке - Сервіс" до мешканців громади!

Картинки по запросу фото мусоровоз корнет                                                           Шановні  мешканці громади!

Комунальне підприємство «Троїцьке-сервіс» звертає Вашу увагу ,що на цей час   за послугу по вивезенню твердих побутових  оплата здійснюється на 50% відсотків,у зв’язку з чим підприємство не може виконувати свої забов‘язання  в повному обсязі ,якісно та в строк. Це не враховуючи що пальне, запасні частини дорожчають з кожним  днем.

Для забезпечення нормального функціонування  своєчасного надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів необхідно достигнути рівня оплати не менше 92-96% .

Комунальне підприємство «Троїцьке-сервіс»  просить  Вас сплачувати поточні платежі своєчасно, заключати договори з надання  послуги з вивезення твердих побутових відходів.

При досягненні нашого взаєморозуміння  ми забов‘язуємось покращити якість надання послуг по  вивозу твердих побутових  відходів в масштабах всієї території громади.

Дякуємо Вам за розуміння та співпрацю!

Комунальне    підприємство «Троїцьке-сервіс»