Про надання правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб та місцевому населенню

???°???????????? ???? ?·?°?????????? nrc ukraineНорвезька рада у справах біженців (далі - NRC) з кінця 2014 року в східній частині України надає переміщеним і іншим постраждалим в результаті конфлікту особам негайну допомогу у відновленні житла, непродовольчу і правову допомогу. NRC є незалежною, гуманітарної, некомерційною, неурядовою організацією.

У Сєвєродонецьку відкрито центр правової допомоги, де здійснюється інформування, консультування та надання правової допомоги внутрішнім переселенцям і постраждалим від конфлікту на території Луганської області. Послуги, що надаються центром, здійснюються безкоштовно.

Особливу увагу NRC приділяє питанням ведення господарської діяльності в Україні (малий та середній бізнес):

- порядок державної реєстрації фізичних осіб-підприємців;

- спрощена система оподаткування для фізичних осіб-підприємців, єдиний податок,' єдиний соціальний внесок;

- дозвільна система у сфері господарської діяльності та види господарської діяльності, які підлягають ліцензуванню;

- фермерське господарство: створення, реєстрація, оподаткування;

- сільськогосподарський обслуговуючий кооператив: створення, реєстрація, поняття неприбутковості;

- особисте селянське господарство;

- інші питання, пов'язані з веденням господарської діяльності.

З питань підприємницької діяльності в нашому регіоні від NRC надається безкоштовна правова допомога юристом по підприємництву, який має можливість виїхати в будь-який населений пункт Луганської області та надати безоплатно юридичні послуги.

Більш детальну інформацію щодо правової допомоги можна отримати, звернувшись до Центру правової допомоги Норвезької ради у справах біженців за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 10 (понеділок-п’ятниця з 09:00 до 17:00, е-mail: @ua.nrc.no) або по телефону «гарячої лінії» - 0 800 302 007 (безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), а також до контактної особи - Наталії Кузьменко, за телефоном: (067) 828 59 29, (050) 515 31 47 або е-mail: natalia.kuzmenko@nrc.no