Про ініціативу створення Асоціації з розвитку туризму в Луганській області

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ?????????·??Шановні жителі Луганщини!

Повідомляємо вам про ініціативу створення Асоціації з розвитку туризму в Луганській області, яка стане спільною платформою для консолідації зусиль бізнесу, громадськості, науки, органів влади й створюватиме сприятливі умови з розвитку туристичної сфери в регіоні.

Основними напрямками діяльності Асоціації є розробка пріоритетів співпраці її учасників з активізації наявного туристичного потенціалу, підвищення зростання туристичної галузі задля покращення соціально-економічного розвитку Луганщини.

Установчі збори відбудуться 12 квітня 2018 року о 14.00 годині за адресою м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 54 (Кризовий медіа центр «Сіверський Донець»). Контактна особа - Олег Невениця, тел. 0505170177 e-mail: turinfosev@gmail.com

Будемо надзвичайно вдячні дізнатися вашу точку зору з даного питання і запрошуємо усіх небайдужих до розвитку туризму в Луганські й області та приєднатися до Асоціації!