Відділ реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб у Троїцькій селищній раді інформує!

Шановні  громадяни!

Для швидкого та якісного отримання послуг з реєстрації місця проживання та видачі довідки (форма 13), а в подальшому довідок про склад сім’ї, відділ реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Троїцької селищної ради просить громадян  Арапівського, Багачанського, Воєводського, Демино-Олександрівського, Лантратівського, Розпасіївського, Розсипненського, Новоолександрівського, Новознам’янського, Тополівського, Яменського старостинських округів та смт Троїцьке, прибути до Троїцької селищної ради (каб. № 6) для звірки даних.

З собою мати домову книгу, паспорта всіх зареєстрованих людей та свідоцтва про народження (для неповнолітніх дітей).

З повагою, начальник відділу реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб у Троїцькій селищній раді Кудренко О.С.