Відділ з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб у Троїцькій селищній раді інформує

Шановні, громадяни!

Звертаємо Вашу увагу на те що, згідно з ЗУ «Про державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата становить з 01.01.2018 року – 3723 грн, отже адміністративний збір за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання сплачується у розмірі:

• у разі звернення особи протягом встановленого ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» строку – 31,65 грн;
  • у разі звернення особи з порушенням встановленого ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» строку – 93,10 грн.

Начальник відділу

з реєстрації місця проживання/

перебування фізичних осіб

у Троїцькій селищній раді                                              О.С.Кудренко