Прес-служба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях інформує

Дата створення: 11:46 18.05.2018

На Луганщині СБУ блокувала діяльність організованого злочинного угруповання

Оголошено конкурс щодо придбання житла та приміщень!

Дата створення: 10:55 15.05.2018

Оголошення конкурсу

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області інформує власників та користувачів земельних ділянок

Дата створення: 09:53 10.05.2018

Роботу оперативного штабу з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель поновлено!

Увага! Оголошено конкурс на поставку меблів в межах Мікропроекту  "Створення Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради Троїцької ОТГ"

Дата створення: 16:47 24.04.2018

Організація громади «Калина - Пресс» Троїцького району Луганської області та Програма розвитку ООН Програма  RPP  цією об’явою запрошують постачальників меблів з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції  на поставку меблів в межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради Троїцької ОТГ. Реконструкція частини будівлі готелю за адресою: квартал Молодіжний, буд. №6, смт. Троїцьке, Луганської обл., придбання обладнання та меблів».

Увага! Курс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для малих міст та ОТГ. Заявки приймаються до 10 травня

Дата створення: 12:33 19.04.2018

Міністерство культури України спільно із Goethe-Institut в Україні оголошують відкритий конкурс з підготовки топ-менеджерів у галузі культури для об’єднаних територіальних громад та малих міст України.

Увага! Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт.

Дата створення: 11:09 16.04.2018

Шановні керівники сільськогосподарських підприємствта та фермерських господарств!

Як отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в паперовій формі

Дата створення: 12:07 12.04.2018

Витяг з Єдиного державного реєстру в паперовій формі надається за запитом про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5) заявника шляхом звернення до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг або нотаріуса.

Державна реєстрація прав у випадку втрати, пошкодження чи псування правовстановлюючого документа

Дата створення: 11:53 12.04.2018

Для державної реєстрації права власності та інших речових прав на земельну ділянку, права власності на об’єкт нерухомого майна, реєстрацію яких проведено до 1 січня 2013 р. відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення, у зв’язку із втратою, пошкодженням чи псуванням відповідного державного акта на право власності чи постійного користування земельною ділянкою, свідоцтва про право власності на нерухоме майно використовуються відомості з Державного земельного кадастру або Реєстру прав власності на нерухоме майно, який є архівною складовою частиною Державного реєстру прав, та паперовий носій інформації (реєстрові книги, реєстраційні справи, ведення яких здійснювали підприємства бюро технічної інвентаризації).