Луганська область, Троїцький район

ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ ІНФОРМУЄ!

В разі, якщо особі з інвалідністю за результатами вступних випробуваннь до вищіх навчальних закладів не вдалось бути зарахованим на бюджетне місце, Фонд соціального захисту інвалідів бере на себе витрати з оплати за навчання такої особи на контрактній основі.

23:45 09.07.2018

КОНКУРС ГРАНТІВ У РАМКАХ ПРОЕКТІВ USAID «АГРОСІЛЬРОЗВИТОК» НА ВПРОВАДЖЕННЯ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В ОТГ

Оголошено конкурс грантів у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах.

23:34 09.07.2018

Управління ДСНС України в Луганській області повідомляє!

Увечері  7 липня  у селі Покровське Троїцького району під час відпочинку на ставку пішов купатися та пропав безвісти місцевий житель, 1965 року народження.  Він відпочивав біля водойми з компанією друзів, після чого залишився на одинці. Чоловік вирішив пірнути у ставок, де глибина дна становить близько 2-3 метрів, та більше не винирнув.

10:53 08.07.2018

Увага! Скайп-тренінг!

Норвежська рада у справах біженців 4 липня поточного року о 10-00 годині проводить скайп-тренінг стосовно створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та участі у конкурсі на  отримання грантів, за адресою: смт. Троїцьке, пр. Перемоги, 60, Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, каб. 318 Телефон контактної особи 066-85-85-856

15:40 03.07.2018

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, голів фермерських господарств Троїцької громади!

В зв’язку з запровадженням централізованої виконання доходної частини державного та місцевого бюджету повідомляємо реквізити для зарахування коштів до Троїцької селищної ради, які вступають в дію з 02 липня  2018 року.

15:15 27.06.2018